
Foto: Brandweerfotos.nl (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-9094 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | X-755-HN |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.379 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 626 kg |
| Massa maximaal | 2.005 kg |
| Massa rijklaar | 1.479 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Ford Focus Stationwagon. Groen van kleur |
|---|
