
17-1609 Dienstauto


| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-16 Gezamelijke Brandweer (Moezelweg) |
| Roepnummer | 17-1609 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | T-085-VT |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.218 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 527 kg |
| Massa maximaal | 1.745 kg |
| Massa rijklaar | 1.318 kg |
| Bijzonderheden |
|---|