

Foto’s: Archief Brandweerforum (2007)


Foto’s: Archief Brandweerforum (2007)
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | Brandweer Den Haag (Escamp - Erasmusweg) |
| Roepnummer | 53 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 15-7650 Hoogwerker (BX-NB-62) |
| Type | HW - Hoogwerker HW-24 |
|---|---|
| Merk | DAF CF-75 |
| Opbouw | Hilton |
| Kenteken | BF-XV-68 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Dienstjaren | 1997 t/m 2010 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | 120 liter |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 272 pk |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Hoogte | 280 cm |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 16.490 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.110 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 16.590 kg |
| Bijzonderheden |
|---|