

Foto’s: Ramon Versteeg (2024)


Foto’s: Ramon Versteeg (2024)
| Korps | 28 - Defensie |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 28-22 Schietkamp ISK Harskamp |
| Roepnummer | 28-2243 |
| Voorganger | 28-2235 Tankautospuit |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TST - Tankautospuit (terreinvaardig) |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Kenteken | DM-607-N |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | 380 cm |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 960 cm |
| Massa ledig | Onbekend |
|---|---|
| Massa laadvermogen | Onbekend |
| Massa maximaal | Onbekend |
| Massa rijklaar | Onbekend |
| Bijzonderheden |
|---|