
Foto: Dennis Schalken (2024)
26-8274 Personeel/Materiaalvoertuig (VF-884-S)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 26 - Instituut Fysieke Veiligheid (IFV) » 26-8274 Personeel/Materiaalvoertuig (VF-884-S)

Foto: Dennis Schalken (2024)
| Korps | 26 - Instituut Fysieke Veiligheid (IFV) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 26-10 Facilitair Diensten Centrum |
| Roepnummer | 26-8274 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Amarok |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VF-884-S |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2025 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.041 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 999 kg |
| Massa maximaal | 3.040 kg |
| Massa rijklaar | 2.141 kg |
| Bijzonderheden |
|---|