25-9594 Dienstvoertuig Informatie Manager

Foto: Timo Jansen (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | R-989-LR |
|---|
| Bouwjaar | 2022 |
|---|
| Dienstjaren |
2023 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 190 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.932 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.268 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.032 kg |
|---|
Bijzonderheden