
Foto: Archief Brandweerforum
02-7101 Dienstbus (60-ZB-JN)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7101 Dienstbus (60-ZB-JN)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-71 Burgum |
| Roepnummer | 762 > 02-7101 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7101 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 60-ZB-JN |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2017 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 110 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.717 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.083 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 1.817 kg |
| Bijzonderheden |
|---|