

Foto’s: Jaap van der Stoel (2024)


Foto’s: Jaap van der Stoel (2024)
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-71 Burgum |
| Roepnummer | 666 > 02-7182 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7182 Haakarmvoertuig |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | LeeBur |
| Kenteken | VB-60-DN |
| Bouwjaar | 1988 |
| Dienstjaren | 1988 t/m 2010 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 212 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.870 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.130 kg |
| Massa maximaal | 17.000 kg |
| Massa rijklaar | 6.970 kg |
| Bijzonderheden | 1988-1993 Drachten (666) 1993-2010 Burgum (666 > 02-7182) sinds 2020 in gebruik genomen door v.d. Stoel Containerservice als hobby auto. Hiermee worden toerritten gemaakt en evenementen bezocht. |
|---|