
Foto: Archief Brandweerforum
02-7002 Dienstbus (26-JX-BX)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-7002 Dienstbus (26-JX-BX)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-70 Drachten |
| Roepnummer | 779 > DB2 > 02-7002 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 02-7002 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 26-JX-BX |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2013 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 113 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.120 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 620 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.220 kg |
| Bijzonderheden |
|---|