23-2281 Personeel/Materieelvoertuig

Foto: Luuk Timmermans
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-8 |
|---|
| Merk | Renault |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BX-NZ-32 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 295 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 6.570 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.420 kg |
|---|
| Massa maximaal | 11.990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 6.670 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Trekvoertuig voor 23-2211 |
|---|