17-9291 Personeel/Materiaalwagen
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-6 |
|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VKS-23-L |
|---|
| Bouwjaar | 2021 |
|---|
| Dienstjaren |
2021 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 149 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.048 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 952 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.148 kg |
|---|
Bijzonderheden