
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 23-14 Venray |
| Roepnummer | 23-1451 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder AL-30 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Magirus |
| Kenteken | 72-BFL-2 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 975 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 14.365 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 635 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 14.465 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
