
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-18 Gezamelijke Brandweer (IBP depot + bedrijven) |
| Roepnummer | 17-1805 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-4 |
|---|---|
| Merk | Skoda |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | K-447-VB |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.135 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 395 kg |
| Massa maximaal | 1.530 kg |
| Massa rijklaar | 1.235 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Wit zonder singalen |
|---|
