
Foto: Thijs Vaneveld (2022)
16-9290 Dienstauto Hoofdofficier van Dienst
Home » Voertuigen » Regio 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) » 16-9290 Dienstauto Hoofdofficier van Dienst

Foto: Thijs Vaneveld (2022)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-92 Regionaal |
| Roepnummer | 16-9290 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HOvD - Hoofd Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Abiom |
| Kenteken | R-827-HZ |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.744 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 576 kg |
| Massa maximaal | 2.320 kg |
| Massa rijklaar | 1.844 kg |
| Bijzonderheden |
|---|