

Foto’s: Ramon Versteeg (2022)


Foto’s: Ramon Versteeg (2022)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-22 Alphen aan den Rijn |
| Roepnummer | 16-9231 > 16-2233 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD400 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 85-BTB-1 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.489 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.111 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 10.589 kg |
| Bijzonderheden | eerste nieuwe tankautospuit |
|---|