
Foto: Ruben Riesebosch (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-16 Zwolle (Hoofdpost) |
| Roepnummer | 04-1650 |
| Voorganger | 04-1650 Hoogwerker (BS-FD-70) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Bronto skylift |
| Kenteken | 06-BSP-4 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | 365 cm |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 959 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 22.495 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.505 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 22.595 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
