
11-60 Aanhanger


| Korps | 11 - Brandweer Zaanstreek-Waterland (VRZW) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 11-60 Marken |
| Roepnummer | 11-60aanhanger |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | BM - Bijzonder Materieel |
|---|---|
| Merk | Hapert |
| Opbouw | Hapert |
| Kenteken | 08-WD-SJ |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 657 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.043 kg |
| Massa maximaal | 2.700 kg |
| Massa rijklaar | 657 kg |
| Bijzonderheden |
|---|