13-9481 Gereedschap/Materiaalvoertuig


Foto’s: Jan Korte (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Citybox / Dhollandia Nederland |
|---|
| Kenteken | 61-BDL-5 |
|---|
| Bouwjaar | 2013 |
|---|
| Dienstjaren |
2013 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.890 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.110 kg |
|---|
| Massa maximaal | 5.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.990 kg |
|---|
Bijzonderheden