
Foto: 112.spotter.charlois (2025)
17-9337 Tankautospuit Vakbekwaam
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9337 Tankautospuit Vakbekwaam

Foto: 112.spotter.charlois (2025)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | 17-3831 > 17-3882 > 17-9337 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD2.800 HD265 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BP-XT-20 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.640 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.360 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.740 kg |
| Bijzonderheden |
|---|