
Foto: Deyel de Graaf (2024)
13-9091 Dienstvoertuig Officier van Dienst Noord
Home » Voertuigen » Regio 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) » 13-9091 Dienstvoertuig Officier van Dienst Noord

Foto: Deyel de Graaf (2024)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-90 Regionaal |
| Roepnummer | 13-9091 |
| Voorganger | 13-9091 Dienstvoertuig Officier van Dienst (VF-277-R) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | OvD - Officier van Dienst |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VKH-89-R > P-575-ZF |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.572 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 778 kg |
| Massa maximaal | 3.350 kg |
| Massa rijklaar | 2.672 kg |
| Bijzonderheden | Officier van Dienst Noord in 2022 voorzien van nieuw kenteken |
|---|