
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-66 Sluiskil |
| Roepnummer | 19-4560 > 19-6664 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Iveco Daily |
| Opbouw | BMT |
| Kenteken | BZ-FN-45 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 177 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 4.690 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.810 kg |
| Massa maximaal | 6.500 kg |
| Massa rijklaar | 4.790 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Voorzien van CobraCutter Koudsnij HD Blussysteem |
|---|
