
Foto: Thijs Vaneveld (2025)

Foto: Jarno van Veggel (2024)

Foto: Thijs Vaneveld (2025)

Foto: Jarno van Veggel (2024)
| Korps | 23 - Brandweer Limburg-Noord (VRLN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 23-14 Venray |
| Roepnummer | 23-1483 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | LO - Logistiek Voertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VGK-18-D |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.332 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.168 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.432 kg |
| Bijzonderheden | Logistiek |
|---|