
22-4551 Hoogwerker


| Korps | 22 - Brandweer Brabant Zuid Oost (VRBZO) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 22-45 Veldhoven |
| Roepnummer | 22-4551 |
| Voorganger | 22-4551 Hoogwerker (00-BDD-5) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Kenteken | 00-BRK-1 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 469 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 22.708 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.292 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 22.808 kg |
| Bijzonderheden |
|---|