
Foto: Martijn Beckers (2023)
Brandweer 6 Personeel/Materieelvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) » Brandweer 6 Personeel/Materieelvoertuig

Foto: Martijn Beckers (2023)
| Korps | 24 - Brandweer Zuid-Limburg (VRZL) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 24-XX Maastricht Aachen Airport |
| Roepnummer | Brandweer 6 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VN-375-T |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 193 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Massa ledig | 2.061 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 739 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.161 kg |
| Bijzonderheden | 2015 - 2021: DB-K01 (BP Europoort) |
|---|