
Foto: 112_Krimpen/Cas de Zeeuw (2025)
17-9081 Dienstvoertuig Team Brand- en Incidentenonderzoek
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9081 Dienstvoertuig Team Brand- en Incidentenonderzoek

Foto: 112_Krimpen/Cas de Zeeuw (2025)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-90 Veiligheidsregio Leiding en Coördinatie |
| Roepnummer | 17-9081 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VFL-79-G |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.881 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.119 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.981 kg |
| Bijzonderheden | Gezamenlijk Team Brand- en Incidentenonderzoek Rotterdam Rijnmond en Zuid Holland Zuid |
|---|