
Foto: 112.spotter.charlois. (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-35 Albert Plesmanweg |
| Roepnummer | 17-3561 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | SI - Snel Inzetbaar voertuig |
|---|---|
| Merk | Isuzu |
| Opbouw | Gemco |
| Kenteken | VB-237-D |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.605 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 895 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.705 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Voorzien van Ultra HD pomp |
|---|
