


Foto’s: Jan Korte (2022)



Foto’s: Jan Korte (2022)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-45 Weesp |
| Roepnummer | 13-9097 > 13-9090 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | CO-MU - Commandovoertuig (Multi CoPI) |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Akkermans |
| Kenteken | 03-BBF-7 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 19.490 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.510 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 19.590 kg |
| Bijzonderheden | Commandovoertuig Multidisciplinair t.b.v. Coördinatieteam Plaats Incident. Dit voertuig beidt plaats aan de kern van het CoPI met werkplekken voor de Informatiemanager en Geo Informatie Medewerker. |
|---|