13-9181 Haakarmvoertuig (BX-FX-12)

Foto: Jan Korte (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|
| Merk | Volvo |
|---|
| Opbouw | Multilift |
|---|
| Kenteken | BX-FX-12 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 319 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 10.600 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 16.400 kg |
|---|
| Massa maximaal | 27.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.700 kg |
|---|
Bijzonderheden