
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-10 PAP. Metaalhof |
| Roepnummer | 17-1061 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | SB - Schuimblusvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Hilton |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BX-GX-82 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 8 stuks |
| Vermogen | 510 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 29.490 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.510 kg |
| Massa maximaal | 35.000 kg |
| Massa rijklaar | 29.590 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | LD 11500 L/min 9000 L water 4000 L SVM |
|---|
