
Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Jan Korte (2023)

Foto: Bryan Ederveen (2024)

Foto: Jan Korte (2023)
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-42 Diemen |
| Roepnummer | 13-9435 > 13-4232 |
| Voorganger | 13-9435 Tankautospuit (BP-HS-63) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 55-BPL-1 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.880 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.120 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.980 kg |
| Bijzonderheden |
|---|