
Foto: 112ned (2023)

Foto: Thijs Vaneveld (2021)

Foto: Thijs Vaneveld

Foto: 112ned (2023)

Foto: Thijs Vaneveld (2021)

Foto: Thijs Vaneveld
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-90 Vakbekwaamheid (R.O.B) Waddinxveen |
| Roepnummer | 16-VGF-83-J |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VGF-83-J |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.137 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.063 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.237 kg |
| Bijzonderheden | Vakbekwaamheid |
|---|