

Foto’s: Dennis Schalken (2021)


Foto’s: Dennis Schalken (2021)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-75 Chaam |
| Roepnummer | 20-0064 > 20-7561 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-920-PV |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 143 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.148 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.352 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.248 kg |
| Bijzonderheden | t.b.v. Bronpompaanhanger Voorheen Breda |
|---|