04-1097 Dienstvoertuig Officier van Dienst
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|
| Merk | Volkswagen Tiguan |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | H-760-NB |
|---|
| Bouwjaar | 2020 |
|---|
| Dienstjaren |
2020 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Benzine |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 190 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.580 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 650 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.230 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.680 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Officier van Dienst Midden |
|---|