14-2331 Tankautospuit (BL-ZZ-99)

Foto: John Lammes
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Mucar |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BL-ZZ-99 |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2002 t/m 2025 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 245 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 244 cm |
|---|
| Lengte | 721 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.180 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.320 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.280 kg |
|---|
Bijzonderheden