
Foto: Archief Brandweerforum
02-0236 Tankautospuit Reserve (BP-TR-17)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 2 - Brandweer Fryslan (VRF) » 02-0236 Tankautospuit Reserve (BP-TR-17)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-64 Heerenveen |
| Roepnummer | TS1 Wolvega > 02-6733 > 02-0236 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BP-TR-17 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 217 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.120 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.870 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.220 kg |
| Bijzonderheden | 2004-2020 Wolvega (TS1 Wolvega > 02-6733) 2020-2023 Reserve regio (02-0236) T.b.v. Reserve regio Zuid-Oost |
|---|