
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5301 Dienstbus (46-ST-XS)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5301 Dienstbus (46-ST-XS)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-53 Zuid Scharwoude |
| Roepnummer | LDK681 > 10-5302 > 10-5301 |
| Voorganger | 10-5301 Dienstauto (33-PK-NL) |
| Opvolger | 10-5301 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 46-ST-XS |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 114 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.951 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.549 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.051 kg |
| Bijzonderheden |
|---|