
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5135 Tankautospuit (BH-LN-01)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5135 Tankautospuit (BH-LN-01)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Hoorn Centrum |
| Roepnummer | 740 > HRN742 > 10-5135 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD2.800 HD265 T1.200 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Ecoliner |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BH-LN-01 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Dienstjaren | 1999 t/m 2015 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 211 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.590 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.410 kg |
| Massa maximaal | 12.000 kg |
| Massa rijklaar | 7.690 kg |
| Bijzonderheden | Geëxporteerd naar Argentinië |
|---|