
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5402 Personeel/Materiaalvoertuig (76-SN-KV)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5402 Personeel/Materiaalvoertuig (76-SN-KV)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-54 Nibbixwoud |
| Roepnummer | 608 > 681 > MBK681 > 10-5402 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 76-SN-KV |
| Bouwjaar | 2006 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2018 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 135 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.988 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.082 kg |
| Massa maximaal | 3.070 kg |
| Massa rijklaar | 2.088 kg |
| Bijzonderheden |
|---|