
Foto: Willem Schneider (2020)
10-5439 Tankautospuit (VX-19-ZF)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-5439 Tankautospuit (VX-19-ZF)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-54 Medemblik |
| Roepnummer | 842 > 648 > 10-5439 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD2.800 HD260 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Ecoliner |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | VX-19-ZF |
| Bouwjaar | 1993 |
| Dienstjaren | 1993 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 164 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.040 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.960 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.140 kg |
| Bijzonderheden | 2011-2019 t.b.v. Jeugdbrandweer |
|---|