
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-49 Heiloo |
| Roepnummer | 10-4201 > 10-4901 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-7 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 95-JJH-4 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.875 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.315 kg |
| Massa maximaal | 3.190 kg |
| Massa rijklaar | 1.975 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2018 Groet |
|---|
