
Foto: Archief Brandweerforum
HHW894 Dienstauto (TG-PT-58)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » HHW894 Dienstauto (TG-PT-58)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-48 Heerhugowaard (Centrum) |
| Roepnummer | 894 > HHW894 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Peugeot |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | TG-PT-58 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Dienstjaren | 1998 t/m 2006 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.015 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 500 kg |
| Massa maximaal | 1.515 kg |
| Massa rijklaar | 1.115 kg |
| Bijzonderheden |
|---|