
Foto: Willem Schneider (2020)
CAS638 Tankautospuit (VT-10-XV)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » CAS638 Tankautospuit (VT-10-XV)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-43 Castricum |
| Roepnummer | CAS638 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD240 T1.500 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Ecoliner |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | VT-10-XV |
| Bouwjaar | 1993 |
| Dienstjaren | 1993 t/m 2010 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 211 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 9.540 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.460 kg |
| Massa maximaal | 11.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.640 kg |
| Bijzonderheden |
|---|