
Foto: Archief Brandweerforum
NHN882 Haakarmvoertuig
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » NHN882 Haakarmvoertuig

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-42 Schoorl |
| Roepnummer | 51-882 > NHN882 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VB-32-DN |
| Bouwjaar | 1988 |
| Dienstjaren | 2006 t/m 2011 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 212 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 6.870 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.130 kg |
| Massa maximaal | 17.000 kg |
| Massa rijklaar | 6.970 kg |
| Bijzonderheden | 1988-2004 Alkmaar 2004-2006 Egmond aan zee |
|---|