
Foto: Willem Schneider (2020)
10-4107 Personeel/Materiaalvoertuig (65-VRH-2)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4107 Personeel/Materiaalvoertuig (65-VRH-2)

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-41 Alkmaar (Centrum) |
| Roepnummer | AMR781 > 10-4107 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Caddy |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 65-VRH-2 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m 2019 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 105 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.399 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 831 kg |
| Massa maximaal | 2.230 kg |
| Massa rijklaar | 1.499 kg |
| Bijzonderheden |
|---|