
Foto: Archief Brandweerforum
10-4651 Hoogwerker (BS-RF-20)
Home » Voertuigen » Regio 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) » 10-4651 Hoogwerker (BS-RF-20)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-46 Enkhuizen |
| Roepnummer | 10-4651 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HW - Hoogwerker HW-32 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Metz-Wumag |
| Kenteken | BS-RF-20 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 361 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 18.620 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.880 kg |
| Massa maximaal | 20.500 kg |
| Massa rijklaar | 18.760 kg |
| Bijzonderheden |
|---|