
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-28 Kerkwerve |
| Roepnummer | 19-2835 > 19-2838 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD2.500 HD400 T1.500 S60 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 49-BKL-9 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 7.500 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.490 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.600 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2017-2025 Scharendijke |
|---|
