
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-45 Middelburg Stromenweg |
| Roepnummer | 19-4383 > 19-4580 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | LeeBur |
| Kenteken | VX-78-TR |
| Bouwjaar | 1993 |
| Dienstjaren | 1993 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 212 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 7.880 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.320 kg |
| Massa maximaal | 18.200 kg |
| Massa rijklaar | 7.980 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
