
Foto: Archief Brandweerforum
19-4570 Haakarmvoertuig met Hulpverleningshaakarmbak
Home » Voertuigen » Regio 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) » 19-4570 Haakarmvoertuig met Hulpverleningshaakarmbak

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-45 Middelburg Stromenweg |
| Roepnummer | 19-4570 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV-KR Hulpverleningsvoertuig (kraan) |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | LeeBur / HIAB |
| Kenteken | BV-XG-73 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 400 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 16.560 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 11.440 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 16.740 kg |
| Bijzonderheden | Hulpverleningshaakarmbak op Haakarmvoertuig. |
|---|