
Foto: Anton Schelfhorst (2020)
05-9004 Dienstvoertuig Voorlichting (ZB-943-D)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 5 - Brandweer Twente (VRT) » 05-9004 Dienstvoertuig Voorlichting (ZB-943-D)

Foto: Anton Schelfhorst (2020)
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-90 Regionaal |
| Roepnummer | 05-9004 |
| Voorganger | 05-9004 Dienstauto (3-TGS-69) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Golf |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | ZB-943-D |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 116 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.275 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 605 kg |
| Massa maximaal | 1.880 kg |
| Massa rijklaar | 1.375 kg |
| Bijzonderheden |
|---|