
Foto: Dennis Schalken (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 19 - Brandweer Zeeland (VRZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 19-22 Tholen |
| Roepnummer | 19-2210 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Akkermans |
| Kenteken | BX-HF-52 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 3.665 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.335 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.765 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2012 Brandweer Midden en West Brabant korps Bergen op Zoom 7294 |
|---|
